Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

METALLIC ROSE

Mounir metalická růžová dokáže vykouzlit sladké odstíny růžové , inspirované moderními trendy v pastelový barvách.

Číselný kód barev : 7MR,8MR,9MR

Způsob použití:

Metalic violet a rose jsou silné a odvážné barvy.

Opět je používáme na světle odbarvené vlasy, které jsou o něco světlejší než světle žluté, abychom dosáhli stejných barev jako u vzorníků v katalogu.

Při slabém zesvětlení můžeme také trochu podpořit zvýraznění 0.11, která se hodí do vlasů potýkajících se s oranžovou barvou při zesvětlení o více než 3-4 stupně.

Chcete-li získat přirozeně přecházející vzhled ombre nebo balayage, aplikujte barvu od kořínků a postupně se přesouvejte až ke konečkům. Nenanášíme barvu jako toner od shora až dolů najednou.

Načasování aplikace je klíčové a ovlivňuje konečné výsledky. Necháme barvu působit u kořínků až 10 minut, pokud používám číslo 7 nebo 8, pak barvu rozprostřeme nahoře, uprostřed a pak teprve u konečků. 

Celý proces včetně doby aplikace může trvat 20-25 minut, počítáme-li s celou délkou vlasů.

Barvu číslo 7 necháme u kořínků přibližně 10 minut.

MR A MV

Pokud pracujeme s 9MV, můžeme ji nechat působit déle, abych zvýšil intenzitu. Nebo si s MV a MR skupinami odstínů 7/8/9 můžete hrát a být kreativní, jak si jen přejete a zároveň postupně získat vytoužené výsledky.

U MR a MV je opravdu důležité, abychom pracovali na odbarvených vlasech světlejších než světle žlutých a se směsí s peroxidem 20.

 

Tento produkt je dostupný pouze pro salony. V případě, že vlastníte salon a máte zájem o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!