Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

BEIGE

Řada Beige představuje ideální směs zlaté a béžové.Procesionální barvy jsou vyvinuté speciálně pro vytvoření luxusního a svěžího odstínu béžové,po které Vaše zákaznice vždy toužili. Už žádné tóny měděné se kterými má problém většina značek.

Číselný kód : 5.32,6.32,7.32,8.32,9.32

Způsob použití:

.32, je složena více ze zlaté než fialové barvy.

K dispozici je v odstínech od 5,32 do 9,32. Na světlých barvách vytvoří stejné barvy, které vidíte v katalogu. Pro skupinu .12 platí stejná pravidla a vysvětlení jako pro skupinu béžových barev .32 Rozdíl mezi nimi je v tom, že ve skupině .32 máme zlatou a fialovou, ale v .12 máme šedou a fialovou. To znamená, že pokud například chceme mít oříškovou barvu bez oranžové a dalších nežádoucích barev, používáme .32. Tím vytvoříme úžasnou barvu. Mluvíme o použití na základních úrovních 5/6/7/8. Vytvoříte tak krásnou neutrální zlatou barvu. Máme krásnou směs fialové a zlaté, která se nezmění na oranžovou nebo tmavou barvu. Vytvoříte krásnou barvu oříšku u úrovní 6/7/8.

Pokud však pracujete na tonerech nebo na některých světlých vlasech s .32, vytvoříme 100% béžovou barvu, kterou vidíme v katalogu. Například, pokud máme světlé vlasy úrovně 10 a chceme použít toner s 7,32 nebo 8,32, vytvoříme teplou béžovou barvu, která nepřechází do zlaté nebo fialové. Při tónování vlasů se Mounir zaměřuje na jednoduchý, avšak zásadní krok.  Vlasy musí být předem zesvětleny na světle žlutou úroveň. Mluvili jsme o aplikaci béžové a ash pearl na předem zesvětlené úrovni vlasů, jako je světle žlutá, ne oranžová a ne bílá. Výsledky se budou hodně lišit, pokud aplikujeme na zesvětlenou bílou nebo oranžovou úroveň, a to je něco, co každý ví. Mluvíme o zesvětlení na žlutou na úrovni 9 nebo 10, abychom získali 100% barvy. Pokud aplikujete na oranžovo zesvětlené vlasy, výsledek nebude stejný. I pokud zkusíte aplikaci na bílé zesvětlené vlasy, výsledek bude jiný. Ideální je žluté základní zesvětlení .

Jedná se o tři úrovně zesvětlení, o které se snažíme před tónováním.

1, jasně oranžová úroveň.

nebo 2, zlaté nebo žluté.

nebo 3, světle žlutá.

Pokud zesvětlujeme na oranžovou / jasně oranžovou, chceme získat odstíny jako karamel, oříšek, popelavou a střední barvy. Když zesvětlíme na zlatou nebo žlutou, mohu si zvolit z barev v katalogu jakýkoli výsledek, který chci.Můžete získat nejlepší výsledek a dosáhnout přesně stejných barev jako v katalogu, pokud zesvětlíte vlasy na úroveň žluté před použitím tonerů.

Tento produkt je dostupný pouze pro salony. V případě, že vlastníte salon a máte zájem o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!