Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

VIOLET BLEACH POWDER

Tento zesvětlující pudr je základem Munirovi revoluce. Představuje klíč k odemknutí Mounirových tajemství, pomocí kterých dosáhnete vytoužených blond odstínů s minimálním poškozením vlasů. Výhodou je struktura, která je skvělá při barvení rukama nebo za použití fólie. Je to dokonalý produkt, díky kterému se stanete mistrem v barvení vlasů a zároveň skvělý nástroj k docílení vytoužené proměny.

Způsob použití:

Většina pudrů na trhu se rozšíří po 30 nebo 40 minutách. Přehřívají se, stávají se řídkými, vytváří nerovnoměrné výsledky zesvětlení nebo jsou dokonce příliš silné, takže dojde k lámání vlasů.

Mounir všechny výzvy vyřešil svým pudrem. Kvalita výsledků byla hnacím faktorem a zároveň nejzásadnější při výrobě pudru pro tuto produktovou řadu. 

Nejprve chtěl pudr, který je šetrný k vlasům. Snížil rizika asi o 99 %. Strávil 20 let tím, že detailně věnoval pozornost vlasům svých klientů, abych se ujistil, že se pudr nerozšíří nebo nepřehřeje a vlasy se nepoškodí. 

Na tomto pudru je působivé, že vytváří hedvábný pocit na vlasech. 

Rychle se rozšiřuje a pokrývá vlasy, nezahřívá se a nerozšiřuje. Vytvoří 100% plynulou barvu od shora dolů. Je velmi hladký a jemný a dává vám větší volnost, pokud potřebujete na práci s vlasy klienta více času. 

Mounir melír používá aj na poškozené vlasy a dostává také úžasné výsledky. 

ARKITEKT a pudr jsou revoluční produkty, které vám budou krýt záda. 

Budeme hovořit o něčem opravdu důležitém, a týká se to metod zesvětlení; převážně pak o metodě, kterou používá Mounir, o použití barev a zvoleném cílovém looku. 

To je něco, co by měl vědět každý kadeřník a usnadnit si tak profesní život. 

Mounir má tři úrovně zesvětlení: oranžovou, zlatavě žlutou a světle žlutou. 

Začněme oranžovou. Když se rozhodneme tónovat na úrovni oranžové, okamžitě odsouhlasíme s klientem, že cílem je barva karamelu nebo oříšku ze stejné úrovně. 

Pro oranžové zesvětlení do barev karamelu nebo lískového oříšku, používáme barvy od 5 do 7. Pokud půjdeme výš na 8/9/10, výsledek nebude stejný a můžeme čelit problémům, jako jsou objevující se skvrny a špatná barva. 

Chceme hluboké 100% pokrytí vlasů, používáme barvy mezi 5 a 7, abych získali jednotné pokrytí a požadované výsledky. Jedná se o stejná čísla, která se používají na oranžových úrovních. 

Pokud použijete vyšší čísla jako 8/9/10, výsledek nebude stejný a barva vybledne a bude samozřejmě nerovnoměrná. 

Velmi důležité je, aby výsledek, o který se snažíme, byl elegantní, krásný a měl jasné barvy. 

Obecně platí, že pro úroveň 5, 6 nebo 7 je nutné nechat pusobit barvu maximálně 10-12 minut pro dosažení výsledku.

Samozřejmě, pokud používáte pouze číslo 5 k získání karamelu nebo jiné barvy jako 5.23, 5.32, 5.72; 5 trvá obarvení méně času, stačí 5-6 minut.

Čím vyšší číslo zvolíte, tím déle to bude trvat. Samozřejmě také závisí na požadované úrovni barvy.

Neexistují žádná pravidla, která by říkala, že byste měli barvu nechat působit 12 minut, abyste získali barvu karamelu nebo 10 minut na barvu oříšku.

Je důležité barvu pozorovat a kontrolovat čas. 

Řekněme, pokud děláte stejný toner se stejnou barevnou směsí, který používáme, a rozhodnete se jej odstranit po 6 minutách, protože se vám líbí tón, ale Mounir ho místo toho nechá působit 10 minut, je to v pořádku. Neexistují žádná pravidla. Stačí určit správný čas. 

Mounir dávám přednost trénování očí a pocitu. A proto jsme vytvořili tonery nebo Bonbons de Mounir, abychom stejných výsledků naučili dosahovat i další kadeřníky. 

To je opravdu důležité, protože i 1 nebo 2 minuty jsou pro výsledek zásadní.

Tento produkt je dostupný pouze pro salony. V případě, že vlastníte salon a máte zájem o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!