Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

OXIDIZING EMULSION CREAM 40 Vol.

Mounir neúnavně pracoval s cílem dosáhnout toho, aby naše peroxidová emulze, skvělá pro použití v kombinaci s permanentní barvou nebo zesvětlujícím pudrem, chránila vlasy před poškozením, zvyšovala jejich jas a zanechala vlasy hydratované. Díky naší receptuře nejsou okouzlující vlasy už otázkou peněz.

Dostupné ve formátu 10 Vol., 20 Vol., 30 Vol. nebo 40 Vol. 

Na základě Mounirovich zkušeností  vždy odmítl míchat určitý barevný odstín nebo zesvětlující pudr určité značky s peroxidem jiné. Vždy se ujistil, že používá peroxid a barvu stejné značky bez ohledu na to, jaká značka to byla.

Pro dosažení krásných výsledků, o kterých Mounir mluví, je opravdu nutné použít peroxid značky Mounir, a to jak s barvivem, tak se zesvětlujícím pudrem.

Nepokoušejte se používat naše výrobky se žádným peroxidem jiné značky.

Peroxid od Mounira je formulován velmi přesně tak, aby fungoval a reagoval s farbali a melírem a poskytl požadované výsledky.

Peroxid: Pro normální barvu použijeme peroxid 20 a pro toner také peroxid 20. 

Pokud máme přirozeně světlé vlasy nebo zesvětlené a chcete, aby zůstaly světlé, ne však jasnější, použijte místo toho peroxid 10.

Chcete-li získat barvy jako z katalogu, musí být použit peroxid 20, ale pokud někdo chce barvu víc rozjasnit, může použít silnější , peroxid 30. Což je doporučení.

Peroxid 20 použíjeme, pokud barvíme vlasy nebo spolu s Mounirovim tonery. Pokud ovšem nechcete zachovat přirozenou barvu vlasů, doporučujeme použil 10. 

Tento produkt je dostupný pouze pro salony. V případě, že vlastníte salon a máte zájem o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!