Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

Rada BonBon - DESERT ROSE

Mounirové podpisové barvy, řada BonBon jsou třešničkou na dortu celé palety. Bohatá nabídka nádherných barev se skládá z Purple Moon, Desert Rose či Milkyway, nebo též Rabbit Beige, Casper, Sand, Sand Rose, Naughty Grey a Russian Blue. Okouzlujících výsledku dosáhnete pokud vlasy zesvětlíte na úroveň 9, začínáme u kořínků a následně roztíráme do konečků vlasů.

Způsob použití:

Jak můžete vidět na vzornících, každá barva má tři různé odstíny a ne jen jednu barvu.

Za prvé, doba aplikace je u těchto barev rozhodujícím faktorem ve výsledku. 

Za druhé, je velmi důležité aplikovat tyto barvy na světle žluté bělené vlasy, protože je důležité udržet nějaký pigment ve vlasech a ne zesvětlovat na bílou blond. 

Například u barvy Purple Moon, můžete vidět tři odstíny barev - tmavý, světlý a světlejší v jedné tubě.

V řadě Bonbons může každá barva z jedné tuby produkovat 3 různé jemné a speciálně vytvořené odstíny podle vzorníku. 

Do skupiny Bonbons jsou zařazeny šeda, fialova a zlata jako hlavní tři klíčové odstíny barev.

Jakmile pochopíte jejich tajemství, budete mít skvělé výsledky, protože to jsou opravdu úžasné barvy.

Barva Purple Moon a všechny ostatní barvy ve stejné skupině.

Používáme typ barvy na extra světle žluté bělené vlasy a aplikujeme na celou hlavu, nezvýrazňujeme. Vždy je mícháme s peroxidem 20. 

Začínáme aplikovat 2-4 cm u kořínků v závislosti na přání každého klienta. Aplikuji po dobu 10 minut a přímo uvidíme, jak se začíná tvořit tmavě fialový pigment u kořínků.

Po 10 minutách začneme aplikovat a rozprostírat barvu na druhou část vlasů po dobu 5-7 minut. Pak roztíráme barvu do konců. Získáme tmavší barvu, která se postupně mění na světlejší.

Na konci potřebujeme maximálně 2-3 minuty, aby se světlá barva rozšířila až ke konci vlasů.

Použijeme stejnou směs i postup se všemi barvami Bonbons - desert rose, milky way, rabbit beige a další.

Bonbons používáme na ombré, vlasy musí být dokonale odbarveny. U ombre nesmí být různé úrovně blond, barva musí být jednotná. Nedoporučujeme nikomu, kdo používá Bonbons na zesvětlené vlasy, mít nesjednocenou barvu.

Při zesvětlení vlasů se muže stát, že budete mít jiný odstín oranžové u kořínků nebo mírně odlišnou barvu uprostřed. Tyto barvy potřebují vysoký stupeň zesvětlení, aby bylo dosaženo stejné barvy jako v katalogu.

Pokud teda ji chcete použít, všechny vlasy by měly být zesvětleny na stejnou úrověň blond. Nemůžete mít různé odstíny nebo světlejší prameny ve vaší blond, barva musí být rovnoměrná. Můžete vytvořit ombre přechazející z tmavší do světlejší blond, ale nemůžete mít prameny světlejších a tmavších vlasů.

Lidé se ptají, zda mohou použít Bonbon na zesvětlené vlasy nebo ombré. Můžete je použít pouze v jednom případě - pokud máte správné čisté zesvětlení, což znamená, že všechny vlasy jsou zesvětleny na stejnou barvu!

Mounir bělící pudr může pomoci k dosažení čisté žluté úrovně.

Pro nejlepší výsledek aplikujte na odstín úrovně 9 bez obsahu zlaté, oranžové nebo červené. Pro použití u kořínků se musí vlasy plně vybělit a koncentrát by se měl aplikovat postupně před zpracováním ke konečkům. Při použití našeho toneru 0.20 je možné dosáhnout jemného fialového nádechu, kdy se červené a zlaté tóny neutralizují použitím barev Naughty Grey nebo Russian Blue, které byly navrženy pro úroveň 8 a víc blond.

Tento produkt je dostupný pouze pro salony. V případě, že vlastníte salon a máte zájem o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!