Kontaktujte nás +420 776 699 141 office@seamless1.cz

Mounir Metallic Silver neutralizujúci Šampón 300ml

Odstraňte z vlasů nechtěné odstíny žluté a oranžové pomocí našich MTB a MMS šamponů, vyvinutých speciálně pro blond, šedé nebo stříbrné vlasy. Naše šampony v okamžiku neutralizují nežádoucí odstíny a vykouzlí ten nejoslnivější vzhled. Viditelné výsledky se dostaví hned po prvním použití.

MMS je dokonalá zbraň pro použití bez tónování vlasů. Naším cílem bylo nabídnout kadeřníkům možnost volby v podobě úžasného stříbrného šamponu MTB pro použití v kombinaci s tonery nebo MMS šampon pro použití bez tonerů. Chtěli jsme předejít omezení našich zákazníků na výběr pouze jednoho z nich.

MTB šampon Mounir Toner Boost

Tento šampon je šampon pro posílení toneru, je to opravdu stříbrný šampon, ale jeho použití je jiné. 

Všichni vidíte, že na konci transformačního procesu používa Mounir modrý produkt a lidé se vždy ptají, co to je. Jaká je jeho role? Funguje k přidání stříbrné a bílé nebo odstranění žluté?

Když Mounir vytvářím šedou, béžovou nebo jakoukoli jinou barvu a dostanE místo toho tmavší barvu, než chtěL, použije tento šampon zvýrazňující barvu a zesvětlující ji o 1-2 stupně.

U 90 % tonerů, které vytváří, vždy používa tento toner boost, abych zesvětlil a rozjasnil barvu.

U jiných šamponů nebudou takové rozdíly. Mohou odstranit žlutou nebo přidat šedou, ale tento toner boost vytvoří vyšší barevné úrovně a zesvětlí až o 2 stupně.

Další použití by mohlo být pro fialovou, může nás zbavit fialové a dalších podivných barev; ale jeho charakteristikou je zesvětlit barvy o 1-2 stupně a učinit barvu lesklejší.

Metalický stříbrný šampon MMS

Jedná se o šampon s velmi silným složením, velmi koncentrovaný a může být použit při různých procesech.

Pokud jsem dokončil zesvětlení a získám oranžovou barvu, udělám jedno šamponové mytí se stříbrným šamponem nebo MMS. Odstraním 100% oranžové a uloží se tak pigment, který přemění barvu na šedou nebo béžovou.

Další použití je možné při zvýraznění, při kterém nechceme používat toner. Můžeme použít tento šampon, abych odstranil všechny žluté odlesky a získali světlejší výsledek.

Tento šampon je velmi silný a řeší mnoho kadeřnických výzev. 

Také v případě, že jsou vlasy hnědé úrovně 5 a mají oranžovou na koncích, mužeme použít tento šampon, který poskytne krásný výsledek a odstraní mosaznou, oranžovou barvu.

MMS je jedním z nejsilnějších stříbrných šamponů dostupných na trhu a má velmi dôležitou a citlivou roli.

649 Kč s DPH